Salı, 17 Aralık 2013 09:00

2014 yılında burçları neler bekliyor?

Öğeyi Oyla
(4 oy)

Ünlü astrologlar Hande Kazanova ve Filiz Özkol, 2014 yılını değerlendirdi.

“Temmuz’un 17’sine kadar su grupları için muhteşem bir yıl olacak. 2014’ün İlk altı ayına kadar yengeç, balık, ikizler ve akrep burçları zaman zaman zorlanacak ama şansları yüksek olacak”

Türkiye’nin önde gelen astrologlarından Hande Kazanova ve Filiz Özkol, astroloji meraklılarıyla bir araya geldi ve 2014 yılını değerlendirdi.
2014 yılı için öngörülerini açıklayan Hande Kazanova, Türkiye’nin 2011-2012 yıllarında başlayan değişiminin 2014 yılında da devam edeceğini bildirerek, Türkiye’nin sakin bir yıl geçirmeyeceğini kaydetti.
Kazanova, “Bu topraklar ve bu vatanda hep bir takım olaylar oldu, hep Türk milleti mücadele verdi. 2014 yılında da yine mücadele vereceğiz gibi görünüyor. Gerek siyaset alanında gerek sosyal hayatta önemli olaylar yaşanacak ve bu olaylarla beraber ülke olarak gelişip büyüyeceğiz” dedi.

“Astroloji fal değildir”
Astrolojinin genelde falcılık olarak görüldüğünü ifade eden Filiz Özkol ise, astrolojinin tamamen matematiksel verilerle hareket eden bir istatistik bilimi olduğunun altını çizdi.
Astrolojinin alt yapısında fizik, matematik ve psikoloji olduğunu belirten Özkol, “Astroloji, bir yaşam biçimidir. Şöyle düşünün, yağmur yağdığı zaman nasıl şemsiyemizi açarsak, gezegenlerin etkileri başladığı zaman da işte biz onlara göre hareket etmeye başlıyoruz. Astroloji de bizim şemsiyemiz konumunda. Ne durumda nasıl davrandığımızı analiz etmemizi ve gelecekte gezegenlerin hareketine göre nasıl davranacağımızı ön görmemize yarıyor aslında” diye konuştu.

2014 yılında su grubu burçlar için muhteşem bir yıl olacağını kaydeden Özkol, özellikle yengeç, akrep ve balık burçlarının zorlanacağını bildirdi.

Jüpiter’in koç ve terazi burçlarını da etkileyeceğini söyleyen Özkol, şöyle konuştu:
“Astrolojide herkesin özel bir haritası olduğu için herkes farklı etkilenir. Gezegenler matematiksel açılarla bize iyi şeyler de yaşatabilir kötü şeylerde… Tüm bunlar kişiye göre değişkendir. O yüzden herkesin ayrı ayrı haritalarına bakmak gerekir. Ama genel olarak yorumlarsak; Jüpiter 17 Temmuz’da aslan burcuna geçecek. Bu geçiş en çok ateş grubu burçları olan koç, aslan ve yaylar için çok güzel bir dönem başlayacak. 2014 senesinin ilk altı ayına kadar yengeçler, balıklar, akrepler ve ikizler, zaman zaman zorlanacaklar ama şansları yüksek olacak.”

Son Düzenlenme Pazartesi, 16 Aralık 2013 11:07

Son Ekledikleri:

Benzer Öğeler (etikete göre)

yukarı çık